Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon1987

Litografi med håndkolorering, lysmål
50x66
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Nummerert nede t.v.: 10/10.

Vurdering

Tilslag NOK 16 500