Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Nattlys

Litografi, lysmål
44x34
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 5/85.

Vurdering