Tannæs, Marie(1854-1939)
Kystlandskap, vinter 1895
Olje på lerret
59x85
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 95
Antagelig fra Kristianiafjorden.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
59x85
Vurdering
NOK 30 000–50 000