Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Skari, Edvard (1839-1903)
Seilskuter i ettermiddagslys

Olje på lerret
43x71
Signert nede t. h.: Edv Skari

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering