Olje på lerret
56x69
Signert nede t. h.: G Stenersen
NOK 30 000
Olje på lerret
56x69
Olje på lerret
83x67
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Olje på lerret
51x64
Signert nede t. v.: E. Horst.
Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t. v.: Th Holmboe 1904
Olje på lerret
46x60
Signert og datert nede t.h.: Vinc St Lerche 1868.
Olje på plate
8x12
Usignert
Olje på plate
9x11
Signert nede t.h.: Balke
Olje på lerret
80x114
Signert og datert nede t. v.: A. Askevold 1876.
Olje på papir, oppklebet på plate
16x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: TF. (forbundet) 19/8 36 Eidsbygden i Romsdal
Olje på papir, oppklebet på lerret
19x28
Signert nede t. h.: TF
Olje på lerret
43x71
Signert nede t. h.: Edv Skari
Olje på lerret
47x67
Signert og datert nede t. h.: Lauritz Haaland 1903.
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x55
Usignert
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Olje på lerret
41x32
Signert nede t. v.: C Krohg
Olje på lerret
100x82
Signert og datert midt på t.v.: Eilif Peterssen Rom 82
Olje på lerret
55x73
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Harriet Backer Vendelsborg 1924.
Olje på lerret
71x81
Signert nede t. h.: A. Kavli senere datert? -06-
Olje på lerret
62x99
Signert nede t.h.: Kaulum
Olje på lerret
128x185
Signert og datert nede t. h.: Kaulum-1891
Olje på lerret
81x116
Signert nede t. v.: J Bennetter.
Olje på lerret
85x113
Signert nede t. v.: J. Bennetter
Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t. v.: T. Søvig 1889.
Gouache
61x94
Usignert
Gouache, lysmål
35x47
Signert nede t. h.: Flintoe
58x47
Signert og datert nede t.v.: Dahl 1812.
Olje på lerret
84x104
Usignert
Olje på lerret
45x63
Signert og datert nede t.v.: O. A. Wergeland. 1872. Chra.
Olje på lerret
104x158
Signert nede t. v.: A Normann
Olje på lerret
48x73
Signert nede t.v.: A. Normann
Olje på lerret
52x40
Signert og datert nede t.h.: Math Dson 1888
Olje på lerret
81x45
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Valborg Olsen. Paris 1889-
Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: E. Bodom 1867.
Olje på lerret
100x78
Signert nede t.h.: S. Jacobsen
34x47
Signert og datert nede t.h.: A Askevold. Paris 1863.
Olje på lerret
55x63
Signert nede t. h.: Julius Holck.
Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t. h.: HFG 1850.
Olje på lerret
61x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Olje på plate
17x23
Signert nede t.h.: Balke
17x24
Signert nede t.h.: Balke
22x35
Usignert
Olje på lerret oppklebet på plate
31x19
Signert nede t. h.: Sohlberg
Olje på papir, oppklebet på papp
22x25
Signert, stedsbestemt og datert nede t. h.: HS 91. Gudbrandsdalen
Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
101x149
Signert nede t. h.: C Krohg
Olje på lerret
42x52
Signert nede t. v.: E. Ulving.
33x54
Signert og datert nede t. v.: A. Askevold. 1868.
Olje på plate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 67.
Olje på lerret
84x127
Signert og datert nede t.h.: H. Munsterhjelm. 1874.
49x31
Signert og stedsbestemt nede t. h.: Hans Dahl. Balestrand
Olje på lerret
72x110
Signert nede t.h.: Hans Dahl Berlin.
Olje på lerret
47x64
Signert og datert nede t. v.: JF Eckersberg 1849
Olje på lerret
76x122
Signert nede t. v.: Nils Hansteen
Olje på lerret
63x90
Signert nede t. h.: Nils Hansteen
Olje på lerret
49x70
Signert nede t. v.: E Ulving
Olje på lerret
38x58
Signert nede t. h.: E Ulving
Olje på lerret
55x79
Signert og datert nede t. h.: B. Lund. 1879.
Olje på lerret
65x87
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h: Axel Ender - Sundalen - 1919
Olje på plate
27x38
Signert nede t. h.: Smith-Hald
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Smith Hald
Gouache på papir, lysmål
34x26
Signert nede t. v.: N-Bergslien
Olje på lerret
78x100
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1883.
Olje på lerret
72x63
Signert nede t.v.: Fredrik Kolstø.
Olje på plate
27x38
Signert og datert nede t.h.: G. Costantini 1893.
Olje på lerret
51x65
Signert nede t.v.: Fritz Thaulow.
Olje på lerret
58x96
Signert og datert nede t. v.: Nils Hansteen 1889.
Olje på lerret
88x78
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1875.
Olje på lerret
32x54
Signert nede t. v.: Otto Sinding
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Diriks.
35x57
Signert og datert nede t.h.: A C Nielsen 1859
Olje på lerret
90x126
Signert nede t. v.: Amaldus Nielsen
Olje på lerret
55x82
Signert nede t. h.: Ludv. Skramstad.
Olje på lerret
77x120
Signert nede t. h.: Ludv Skramstad
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
76x126
Signert nede t.h.: A Rasmussen
Olje på plate
18x23
Signert og datert nede t.v.: Balke 1874
Olje på plate
12x16
Signert nede på midten: Balke
Olje på plate
12x10
Signert nede på midten: Balke
Olje på lerret
36x58
Signert nede t.v.: W v Gegerfelt.
Olje på lerret
73x59
Signert og datert nede t. v.: Gyda Gram 1903.