Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Strøm, Halfdan (1863-1949)
Løvtrær, aftenlys 1898

Olje på lerret
100x97
Signert og datert nede t.v.: Halfdan Strøm 1898-

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000