Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Luttspillende gatemusikant 1903

Olje på plate
64x45
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger. 1903.

Historisk scene for teateroppsetning?

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering