Dørnberger, Karl(1864-1940)
Luttspillende gatemusikant 1903
Olje på plate
64x45
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger. 1903.
Historisk scene for teateroppsetning?
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000