Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Luttspillende gatemusikant 1903

Olje på plate
64x45
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger. 1903.

Historisk scene for teateroppsetning?

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000