Gegerfelt, Wilhelm von(1844-1920)
Fra Torekov i Sverige
Olje på lerret
36x58
Signert nede t.v.: W v Gegerfelt.
Påtegnet på baksiden: Originalmålning av min fader Wilhelm von Gegerfelt. Intygas Gurilin v. Gegerfelt-Olander. Stockholm. Motiv Torekow på 1890-talet.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00