Selvportrett ved vinen
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 470x731 mm Motivet: 415x510 mm
papir
Usignert
1930
Woll nr. 712.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 130 000