Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Kielland, Kitty (1843-1914)
Høysommer 1893

Olje på lerret
50x95
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1893

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 800 000