Kielland, Kitty(1843-1914)
Høysommer 1893
Olje på lerret
50x95
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1893
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 800 000
Olje på lerret
50x95
Vurdering
NOK 400 000–600 000