Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Morgenstemning i en norsk havn 1871
Olje på lerret
51x70
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1871
Vurdering
NOK 250 000–350 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 360 000
Olje på lerret
51x70
Vurdering
NOK 250 000–350 000