Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Hus i vinterlandskap

Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: A. Schultz

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 17 000