Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Hus i vinterlandskap

Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: A. Schultz

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000