Schultz, Alexander(1901-1981)
Hus i vinterlandskap
Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering