Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Gris 1924

Olje på lerret
46x66
Signert og datert nede t.h.: Karsten -24

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Studie I".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 125 000