Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Olje på lerret
90x66
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 600 000

Tilslag NOK 720 000