Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Morgenstemning på Holmvassbu 1915

Olje på lerret
100x136
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1915.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000