Skredsvig, Christian(1854-1924)
Morgenstemning på Holmvassbu 1915
Olje på lerret
100x136
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1915.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
100x136
Vurdering
NOK 150 000–200 000