Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Morgenstemning på Holmvassbu 1915

Olje på lerret
100x136
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1915.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00