Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Nevdahl, Jacob(1890-1957)
Portrett av Edvard Munch 1936

Bronsemalt gipsrelieff
48x36
Signert og datert: Jac. Nevdahl 1936

Innrisset i relieffet verso: Edv. Munch.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00