Nevdahl, Jacob(1890-1957)
Portrett av Edvard Munch 1936
Bronsemalt gipsrelieff
48x36
Signert og datert: Jac. Nevdahl 1936
Innrisset i relieffet verso: Edv. Munch.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Bronsemalt gipsrelieff
48x36
Vurdering