Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fra Tomter
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
38x46
Vurdering