Kihle, Harald(1905-1997)
Hesteleik 1972
Litografi, lysmål
42x52
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -72
Påtegnet med tittel nede t.v. Nummerert nede t.v. 148/150.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 10 500