Tveter, Kåre(1922-2012)
August
Litografi, lysmål
52x67
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Nummerert nede t.v.: 96/150. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi, lysmål
52x67
Vurdering