Undersaker, Gustav(1887-1972)
Høstlandskap med hus 1916
Pastell, lysmål
41x46
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Pastell, lysmål
41x46
Vurdering
NOK 3 000–5 000