Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Svarstad, Anders(1869-1943)
Bylandskap med fabrikkpiper og kirkespir

Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: A C Svarstad

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00