Svarstad, Anders(1869-1943)
Bylandskap med fabrikkpiper og kirkespir
Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: A C Svarstad
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
51x76
Vurdering