Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Komposisjon med alterkalk 1997

Olje og bladgull på tre
Diam.: 50 cm.
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 97

Malt på et trefat. Sprekk.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 3 500