Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Midnattsol ved Nordkapp 1925
Olje på plate
26x30
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 25.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
26x30
Vurdering