Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Carlsen, Bjørn(1945-)
Hode og sol

Akvarell og pastell på papir, lysmål
84x60
Signert nede t.h.: Bj Carlsen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00