Komposisjon 1978
Olje på papir
39x28
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på papir
39x28
Vurdering