Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1978

Olje på papir
39x28
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000