Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Ventende kvinner

Akvarell på papir
21x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel nede på arket. Malt på papir fra en skisseblokk med hullkant t.v.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000