Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Sjalusi 1982

Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -82

Påtegnet med tittel nede t.v. Malt på papir fra en skisseblokk med hullkant t.v.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000