Fjell, Kai(1907-1989)
Sjalusi 1982
Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -82
Påtegnet med tittel nede t.v. Malt på papir fra en skisseblokk med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 19 000