Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Skiløpere

Olje på lerret
56x69
Signert nede t. h.: G Stenersen

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 29 000