Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Vinterlandskap 1918

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Untitled/Snowscene".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering