Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap 1918

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Untitled/Snowscene".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00