Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Vinterlandskap med folkeliv 1875
Olje på mahogniplate
21x44
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1875.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på mahogniplate
21x44
Vurdering
NOK 30 000–50 000