Skredsvig, Christian(1854-1924)
P. Chr. Asbjørnsen på tur med fiskergutt 1897
Olje på lerret
83x74
Signert og datert nede t.h.: Chr Skredsvig. 97
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
83x74
Vurdering