Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Skredsvig, Christian (1854-1924)
P. Chr. Asbjørnsen på tur med fiskergutt 1897

Olje på lerret
83x74
Signert og datert nede t.h.: Chr Skredsvig. 97

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering