Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Sittende kvinne i blå kjole

Akvarell på papir
64,4x50,2
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Malt ca. 1920. Registreringsbevis fra Munch-Museet medfølger.

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00