Radering
24,5x31,5
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Radering
24,5x31,5
Radering
28x34,5
Signert med blyant nede t. h.: Edv Munch
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Uforstålet Plade
Radering
58,2x42,5
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering,
25x31
Påtegnet med blyant nede t.h.: Avant lettre
Radering
31,5x38,5
Fargetresnitt
42x55
Radering
51x33
Usignert
Radering, lysmål
53x67
Radering
39x30
Radering
34,5x50
Signert med blyant nede t. h.: E Munch
Fargetresnitt
65,9x48,9
Radering
32,3x39,8
Fargelitografi
42x55,7
Signert i steinen nede t.h.: E. Munch
Radering
42,8x53,5
Radering,
35,9x27,9
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Signaturen er overskrevet, muligens av en annen enn kunstneren.
Litografi, lysmål
43x36
Signert og datert med blyant nede t. h.: E. Munch 97.
Radering
32x44,1
Fargelitografi på papir, oppklebet på plate
64,3x48,9
Fargelitografi
45x64
Litografi
49,8x39,4
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Blyant på papir
11x8,5
Usignert
Litografi
38x31,5
Litografi
57x85,7
Signert med blyant nede t. h.: Edv Munch Signert i steinen nede t.h.: E Munch 96
Litografi
Lysmål: 640x480 mm
Signert med blyant nede t. h.: E Munch.
Litografi
88x71
Signert nede t. h.: Edv Munch
Radering
36x26,5
Akvarell på papir
64,4x50,2
Radering
44x33,3
Litografi
28x38
Signert i platen nede t. h.: E. Munch
Litografi
21x33
Usignert
Litografi
38x32
Usignert