Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap
Olje på lerret
59x68
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
59x68
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering