Tresnitt
26x33
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
26x33
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
23,5x29
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
28x35
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
21,5x29
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
25x31
Signert nede t.h.: John Savio.
Tresnitt, lysmål
24x32,5
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
29x19
Signert nede t.h.: John Savio
Gouache på papir, lysmål
34x28
Signert nede t.h.: N Bergslien
Lavering, lysmål
23x21,5
Signert nede t.v.: ThH.
Fargeradering, lysmål
52x69
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum
Litografi
54x46
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Akvarell
29,5x17
Signert nede t.h.: J Rian
Akvarell, lysmål
74x52
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.
Akvarell på papir, lysmål
31x45
Signert og datert nede t.v.: A. Schultz -78
Akvarell på papir, lysmål
34x48
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -80
Serigrafi, lysmål
28x39
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi
48x64
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Linoleumsnitt, håndkolorert
24x32
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Pastell, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: JJ 78
Gouache på papir, lysmål
24x37
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 80
Blandingsteknikk, lysmål
19x29,5
Signert nede på midten: Espolin Johnson
Silketrykk og collage med håndkolorering
60x49
Signert nede t.h.: Kjartan
Litografi
105x166
Signert nede t.h.: Miro.
Olje på plate
12x20
Signert og datert nede t.h.: AD. 78.
Olje på plate
21x27
Signert og datert nede t.h. : Morten- Müller 76.
Olje på lerret
61x80
Signert og datert nede t.h.: Morten- Müller- 1891.
Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.
Olje på lerret
33x75
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1928
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x49
Noe utydelig signert nede t.h.: H Schleich
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Odde. Hardanger Fjord. 25.7.75
Olje på lerret
23x34
Signert nede t.v.: C W Barth
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på plate
37x51
Usignert
26x40
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Olje på lerret
41x55
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Jacob Sømme Skagen 1890
Olje på lerret
58x53
Usignert
43x49
Signert nede t.v.: Fr. Borgen. Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Fr. B. 96
Olje på lerret
37x58
Signert nede t.h.: Fr. Borgen.
32x54
Signert nede t.h.: Borgen. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Gol 77.
Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr. -1937-
Olje på lerret
65x95
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på lerret
82x118
Signert nede t.v.: Smith-Hald. Datert nede t.h.: 1888
Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.v.: A Kavli -16
Olje på plate
52x38
Signert nede t.h.: F.T.
Olje på lerret
48x57
Signert nede t.v.: J. Grenness
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: J. de H. Krohn
Olje på lerret
63x32
Signert nede t.v.: A. Prehn.
Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Signert og datert nede t.h.: S Grande -28
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 55
Olje på lerret
59x68
Signert nede t.h.: R Th
Olje på lerret
97x130
Signert og datert nede t.h.: R. Th -38
Olje på lerret
142x115
Signert og datert nede t.h.: R. Th 47
Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: A C Svarstad
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: Pol Gauguin 25
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945
Olje på lerret
86x68
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Olje på lerret
101x76
Signert nede t.v.: Henrik Lund
Olje på lerret
58x67
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 22.
Olje på lerret
112x125
Signert og datert nede t.v. og t.h.: Th Holmboe 1913
Olje på plate
50x61
Usignert
Olje på plate
38x60
Signert og datert nede t.h.: HS 52
Olje på plate
50x58
Signert nede t.v.: HS 38
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 57
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Olje på plate
49x57
Signert og datert nede t.v.: Henrik Lund 1928
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1944
Olje på plate
26x32
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 52
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 48
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Fini. 60
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Olje på lerret
51x63
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A Schultz
Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70
Olje på lerret
116x116
Signert og datert nede t.h.: K. Rose 67
Olje på lerret
48x48
Usignert
Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.v.: J.J. 64.
Olje og collage på lerret
39x39
Signert og datert nede på midten: Jens 61
Olje på lerret
131x162
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparr -65
Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940
Sølv
H: 22,5 cm. Vekt: 1048 gr.
Trondheim 1729. Barokk. Mester: Jens Jacob Reimers, virksom 1727-1770.