Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Potteplante i vindu

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: J. de H. Krohn

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 34 000