Lund, Henrik(1879-1935)
Popler ved strand 1928
Olje på plate
49x57
Signert og datert nede t.v.: Henrik Lund 1928
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
49x57
Vurdering