Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Popler ved strand 1928

Olje på plate
49x57
Signert og datert nede t.v.: Henrik Lund 1928

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering