Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap 1913

Olje på lerret
112x125
Signert og datert nede t.v. og t.h.: Th Holmboe 1913

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000