Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap 1913
Olje på lerret
112x125
Signert og datert nede t.v. og t.h.: Th Holmboe 1913
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
112x125
Vurdering