Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med flaske, hetvinsglass,

Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Signert og datert nede t.h.: S Grande -28

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000