Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med flaske, hetvinsglass,
Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Signert og datert nede t.h.: S Grande -28
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Vurdering