Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Serigrafi, lysmål
63x42
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas / 53.

Nummerert nede t.v.: 1/30. Signert i platen nede t.v.: L. Eikaas.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000