Blyant og tusj på papir, lysmål
17x11
Signert og datert nede t.v.: H.E. 13-6.95
17x11
Blyant på papir, lysmål
16x21
Signert og datert nede t.v.: H. E. 93.
14x16
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: H. Egedius Bö, juli -9 1895
Blyant på papir
28x38
Usignert
Fargeradering
48x60
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargeradering
46x59
Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Litografier
30 stk. Komplett med original innpakning.
Serigrafi, lysmål
45x63
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
56x40
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
64x53
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Xylografi, lysmål
57x37
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Serigrafi, lysmål
59x46
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas.
Serigrafi, lysmål
53x34
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas
Serigrafi, lysmål
63x42
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas / 53.
Fargetresnitt, lysmål
38x24
Signert i platen nede t.h.: N. Astrup
Serigrafi
48x29
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -69
Akvarell og collage på papir, oppklebet på plate
19x19
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1969
Akvarell, lysmål
82x119
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -74.
Olje på papir, oppklebet på plate
11x19
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Dahl Octbr 1832.
18x19
Usignert
Olje på lerret
23x31
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1885
Olje på lerret
140x192
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1914.
Olje på lerret
110x80
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.v.: M. Müller 1851
Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.h.: Morten. Müller. 88.
Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Barlag. 71.
Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.
Olje på lerret
46X55
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
27x35
Signert nede t.v.: F.T.
Olje på lerret
61x95
Signert nede t.h.: Fr. Borgen
Olje på lerret
47x73
Signert nede t.v.: A Singdahlsen
Olje på lerret
45x70
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Olje på lerret
47x64
Olje på lerret
50x33
Signert nede t.h.: Th H.
Olje på lerret, oppklebet på plate
42x24
Signert nede t.h.: Th H.
Olje på lerret
70x79
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Olje på lerret
72x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902
Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918
Tusj og blyant på papir, lysmål
38x27
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1905.
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1934
Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/8 1877.
Olje på plate
39x60
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 10/10 66
Olje på lerret
35x55
Signert nede t.v.: W Barth
Olje på lerret
94x156
Signert og datert nede t.v.: Barth 85
Olje på lerret
55x43
Signert nede t.h.: Xan Krohn
Olje på plate
72x76
Signert nede t.h.: B Krauskopf
Olje på plate
33x39
Signert nede t.v.: Johan Nielssen. Stedsbestemt og datert nede t.h.: Kolsdalen 63.
16x21
Signert nede t.v.: EU
Olje på lerret
60x90
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Jacob Sømme 16 Nærland
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.
Olje på lerret
95x50
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli
Olje på lerret
111x160
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks Drøbak 1923
Olje på lerret
53x65
Signert nede t.h.: A. C. Svarstad
Olje på plate
46x38
Usignert
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: HS
Olje på mahogniplate
35x26
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Gudrun fra Søren
Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg. 26
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Per Krohg
Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -52
Olje på plate
30x36
Signert og datert nede t.h.: E. Granum 48.
Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 47
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Marie Tannæs
Olje på lerret
67x63
Signert og datert nede t.h.: Bruu -34.
Olje på plate
19x30
Signert nede t.h.: Dag Hol
Olje på plate
19x30
Signert nede t.h.: Dag Hol
Olje på lerret
76x117
Signert og datert nede t.v.: T. Juell -73
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Svein J.
Olje på plate
21x29
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Weidemann. -56