Gråtende ung kvinne
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 695x539-543 mm Motivet: 635x475 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1921-22
Sch. nr. 502. Woll nr. 668.
Vurdering
NOK 250 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Tilslag NOK 500 000