Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Kvinnen

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 488-490x633-645 mm Motivet: 455x592 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant med dedikasjon og datering av kunstneren nede t.h.: Til erindring av Skrubben Juli 1909.
1899
Sch. nr. 122. Woll nr. 147.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Tilslag NOK 1 250 000