Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Liggende halvakt II

Fargelitografi trykket i grønt på middels tykt
Arket: 528-531x665-669 mm Motivet: 430x555 mm
gulhvitt papir
Usignert

1920
Sch. nr. 501. Woll nr. 658.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Tilslag NOK 410 000