Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Strandparti fra Åsgårdstrand 1886
Olje på plate
40x50
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring 1886
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Helga Ring Fredrikstad. "Strandparti fra Åsgårdsstrand"".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000