Thaulow, Frits(1847-1906)
I utkanten av Bergues
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Malt ca. 1902. Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Landskap".
Blomqvists Kunstutstilling, Kristiania, kat.nr. 11 med tittel: "Landskap".
Vurdering
NOK 350 000–450 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00