Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Sitter, Inger (1929-2015)
Blå komposisjon

Olje på lerret
115x88
Signert nede t.h.: Sitter

Antagelig malt i 1980-årene.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000