Sitter, Inger(1929-2015)
Blå komposisjon
Olje på lerret
115x88
Signert nede t.h.: Sitter
Antagelig malt i 1980-årene.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
115x88
Signert nede t.h.: Sitter
Antagelig malt i 1980-årene.
Vurdering