Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Sinding, Sigmund(1875-1936)
Gutten i stuen 1903

Olje på lerret
74x61
Signert og datert nede t.h.: Sigmund Sinding 03

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Statens Kunstutstilling, Kristiania 1903. Stockholmsudstillingen 1904.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 75 000