Sinding, Sigmund(1875-1936)
Gutten i stuen 1903
Olje på lerret
74x61
Signert og datert nede t.h.: Sigmund Sinding 03
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Statens Kunstutstilling, Kristiania 1903. Stockholmsudstillingen 1904.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000