Enger, Erling(1899-1990)
Landskap
Fargelitografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Erling Enger
Påtegnet nede t. v.: P.T.
(prøvetrykk).
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 4 400
Fargelitografi, lysmål
42x49
Påtegnet nede t. v.: P.T.
(prøvetrykk).
Vurdering
NOK 3 000