Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Landskap

Fargelitografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Erling Enger

Påtegnet nede t. v.: P.T.
(prøvetrykk).

Vurdering
NOK 3 000