Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Wergeland, Oscar (1844-1910)
Gutt ved grue

Olje på plate
29x23
Signert nede t.h.: O. A. Wergeland

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000